Ryzen 5 3600 boşta sıcaklık 68-72 derece

• Bu konu boş.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
  • #18538 Yanıtla
    Mehmet

Merhabalar işlemciyi yeni aldım ve gelir gelmez montajladım ama sıcaklık beklediğimden fazla bir şekilde boşta 68-72 arası geldi ardından bir bilen ile yapıyım diye bilgisayarcıya giderek onunla montajladık ve eve gelip baktığımda sıcaklık aynıydı ve sonrasında işlemciyi garantiye yolladım 2 farklı anakartta denediklerini ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadıklarını yazmışlar geldikten sonra tekrar bilgisayarcıya giderek montajını yaptık ve bu sefer orada kontrolleri sağlamak adına bilgisayarı açtık bilgisayar yakşalık 15 dakika kadar açık kaldıktan sonra sıcaklığa baktığımızda 33-42 arası bir derece gördük max:45 idi bunun ardından eve sevinçle geldim ve bilgisayarı açtım tekrardan kontrol etmek isterken aradan 3 dakika geçti veyahut geçmedi sıcaklık 68-70 derecelere geldi bilgisayarcıda kulladığımız monitor tüplü ve power kablosu farklıydı onun dışında herhangi bir farklı olan bir şey mevcut değil ve bunlarda işlemcinin sıcaklığına etki edecek şeyler değil diye düşünüyorum ve size danışmak istyiyorum yorumunuz sabırsızlıkla bekliyorum bilgisayarcıyı arayarak sorduğumda o power kablosundan olabilir diye bir yorum yaptı fazla güc veriyorsa sıcaklığa etki edebilir dedi sizin yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum ilginiz için ve okudğunuz için teşekkür ederim

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: Ryzen 5 3600 boşta sıcaklık 68-72 derece
Bilgileriniz: